Co się z tym wiąże?

Jesteś przewoźnikiem, a Twoje ciężarówki stoją bezczynnie? A może jesteś kierowcą i chcesz zająć się sam usługami przewozowymi? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz więcej informacji?

Praca dla DSV oznacza pracę dla jednej z największych firm transportowych i logistycznych na świecie, zarządzanej w odpowiedzialny sposób i posiadającej stabilną sytuację finansową.

  

To oznacza, że potrzebujemy niezawodnych, odpowiedzialnych kierowców i przewoźników.

 

Nasi podwykonawcy muszą być nastawieni na klienta – bo to oni reprezentują DSV przed klientem. Klient aby zaufać nam musi zaufać Tobie.

Oczekujemy, że Twoja ciężarówka będzie czysta, a Twoi kierowcy będą jeździć bezpiecznie i przepisowo. Liczymy, że będą przestrzegać przepisowych czasów odpoczynku i w żaden sposób nie narażą reputacji DSV na szwank.

Jeśli z jakiegoś powodu Twoje auto będzie miało opóźnienie, lub jeśli wystąpią inne problemy, oczekujemy, że jak najszybciej do nas zadzwonisz i nas o tym poinformujesz.

 

U wielu naszych klientów są wdrożone specjalne procedury, których musimy – a więc i Ty musisz – przestrzegać. Jedną z nich jest chociażby parkowanie tylko na strzeżonych parkingach dla ciężarówek, ze względu na bezpieczeństwo przewożonego towaru.

 

Krótko mówiąc, oczekujemy profesjonalnego, przyjaznego nastawienia oraz tego, że okażesz się wartościowym współpracownikiem DSV i członkiem branży transportowej.

Zostań naszym przewoźnikiem